Kontakt

Szukasz odpowiedzi? Możesz przeszukać także kategorie pytań by sprawdzić czy odpowiedzieliśmy już na Twoje pytanie w dziale FAQ. Jeżeli nie znajdziesz zadowalającej odpowiedzi, napisz do nas korzystając z poniższego formularza.

Formularz kontaktowy


Wymiary

Niniejszym wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Laura Lingerie Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Doki 1 dla celów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą przez Laura Lingerie Sp. z o.o., oraz dla potrzeb informacyjnych, działań marketingowych, statystyczny, reklamowych i badań strategicznych, oraz innych usprawiedliwionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Ponadto przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do moich danych osobowych w siedzibie Laura Lingerie Sp. z o.o. i poprawiania ich w każdej sytuacji jeżeli będzie to konieczne. Jednocześnie, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie od Laura Lingerie Sp. z o.o. wszelkich informacji handlowych, oraz innej korespondencji, związanej z prowadzoną działalnością gospodarczą przez Laura Lingerie Sp. z o.o.Laura Lingerie

Laura Lingerie Sp. z o.o.
ul.Doki 1
80-958 Gdańsk
tel. 609 520 443

Potrzebujesz pomocy?

Szukasz odpowiedzi? Możesz przeszukać także kategorie pytań, by sprawdzić czy odpowiedzieliśmy już na Twoje pytanie w dziale FAQ.

Jesteś zainteresowana zakupem naszej bielizny?

Napisz do nas, a my skontaktujemy Cię z Konsultantką w Twoim regionie.

Szczegóły można uzyskać dzwoniąc pod numer 609 520 443