Gdańsk, grudzień 2013

Laura Lingerie – inne spojrzenie na bieliznę


Nowa marka luksusowej bielizny wkracza na polski rynek. Dbająca o piękno, zdrowie i wygodę kobiet, firma Laura Lingerie proponuje bezpłatne spotkania brafittingowe, prowadzone przez wyszkolone konsultantki marki w zaciszu domowym. Ten innowacyjny system dystrybucji bielizny, bardzo popularny w krajach Europy Zachodniej, cieszy się coraz większym zainteresowaniem Polek.

Piękno, zdrowie i wygoda Dobór właściwego rozmiaru biustonosza jest niezwykle istotną sprawą, gdyż bielizna jest najważniejszym i nieodłącznym elementem kobiecej garderoby. Doskonale wie o tym Laura Lingerie, która oferuje zupełnie nowe spojrzenie na bieliznę. Stawiając nie tylko na piękno i wygodę, ale przede wszystkim na zdrowie kobiecych piersi, marka proponuje bezpłatne warsztaty z profesjonalnego mierzenia i dobierania bielizny, które połączone są z prezentacją kolekcji.

Działania naszej marki nie skupiają się wyłącznie na prezentacji i sprzedaży produktów. Laura Lingerie to nowa, luksusowa marka bielizny, której misją jest edukacja Polek w kwestii prawidłowego doboru biustonoszy poprzez szerzenie idei brafittingu. Dodatkowym, równie ważnym założeniem marki jest budowanie wśród wszystkich kobiet świadomości związanej z koniecznością cyklicznego przeprowadzania samobadania piersi. – podkreśla Dyrektor Generalny Laura Lingerie.

Personalna brafitterka na życzenie

Zabiegane i zapracowane Polki potrzebują rozwiązań łatwych, szybkich i przyjemnych. Laura Lingerie szanując czas każdej kobiety, wychodzi naprzeciw jej potrzebom oferując nowatorski system dystrybucji bielizny, opierający się na sieci konsultantek docierających bezpośrednio do klientek z pominięciem sklepów stacjonarnych i internetowych. Kolekcję Laura Lingerie można nabyć tylko i wyłącznie podczas prywatnych warsztatów brafittingowych prowadzonych przez konsultantki w domach, bądź w lokalnych salonach urody. W ramach spotkania konsultantka nie tylko prezentuje kolekcję Laura Lingerie, ale i przedstawia najnowsze trendy oraz doradza przy wyborze odpowiedniego modelu bielizny.

Dla niektórych Pań znalezienie idealnie leżącego stanika to spore wyzwanie. W niejednym sklepie można usłyszeć, że danego rozmiaru w ogóle się nie produkuje, że duży biust potrzebuje szerokich ramiączek, że małe rozmiary szyje się tylko z gąbką, która optycznie ma go powiększać. To wszystko stereotypy! Podczas naszych spotkań przekonujemy, że każdy biust może wyglądać pięknie, wystarczy poznać zasady brafittingu. Wiele klientek marki Laura Lingerie szybko przekonuje się, że dobrze dobrany biustonosz działa zbawiennie na nasze ciało, zarówno pod względem jego atrakcyjności, jak i zdrowia – i wraca po następny model – mówi Konsultantka Marki Laura Lingerie.

Elegancko i bardzo kobieco

Laura Lingerie stawia na komfort i zadowolenie kobiet proponując w swojej kolekcji świeże spojrzenie na klasyczną elegancję. Kolekcja marki skierowana jest do kobiet, które cenią wysoką jakość tkanin oraz subtelne i zarazem eleganckie wzory. Stworzona dla kobiet, które stawiają nie tylko na elegancję, ale także wygodę. Pierwsza kolekcja Laura Lingerie liczy 22 modele – zawiera uniwersalne i klasyczne kroje w ponadczasowych tonacjach, odpowiednie dla kobiet w każdym wieku. Dla odważniejszych Pań dostępne są bardziej wyrafinowane zestawy – w żywych kolorach i modnych deseniach. Bez względu na typ zestawu, każdy z nich jest opracowany tak, aby zmysłowo podkreślał kobiece atuty i był jednocześnie wygodny w codziennym noszeniu. Oferta marki posiada różnorodne konstrukcje biustonoszy, odpowiednio korygujące kształt biustu, m.in.: Tresor Push-up, który spektakularnie powiększa biust czy Mystere Soft – wspaniała, subtelna balkonetka na pełniejsze biusty.

***************************************************

Laura Lingerie to luksusowa marka bielizny, dystrybuowana wyłącznie w systemie sprzedaży bezpośredniej, poprzez sieć konsultantek, działających na terenie całej Polski. Laura Lingerie ma w swojej kolekcji 22 modele – uniwersalne komplety w klasycznych, stonowanych kolorach, zapewniające wyjątkowość każdej kobiecie. Laura Lingerie wyróżnia się szeroką paletą rozmiarów od 60A do 95H oraz wysoką jakością materiałów, sprowadzanych od zachodnich producentów, w cenie od 109,90 zł.

Markę Laura Lingerie stworzył znany francuski biznesmen, Francis Lapp, mieszkający od 20 lat w Polsce, założyciel dynamicznie działającej firmy HTEP POLSKA Sp. z o.o. i prezes stoczni jachtowej SUNREEF YACHTS. Tytan pracy, biznesmen – wizjoner postanowił wprowadzić na polski rynek rozwiązanie funkcjonujące z wielkim powodzeniem w innych krajach europejskich. Więcej informacji na www.laura-lingerie.com.

Więcej informacji: Karolina Paszkiewicz Specjalista ds. Marketingu i PR Laura Lingerie Tel:+48 517 254 853 karolina.paszkiewicz@laura-lingerie.com www.laura-lingerie.com

Laura Lingerie

Laura Lingerie Sp. z o.o.
ul.Doki 1
80-958 Gdańsk
tel. 609 520 443