Zapytaj Lekarza

Zorganizuj spotkanie

Drogie Panie,
Jednym z głównych założeń Laury Lingerie jest dbanie o zdrowie kobiet i nakłanianie do samobadania piersi. Dlatego też dołożyliśmy starań aby nawiązać stałą współpracę z lekarzem onkologiem.
Zapraszamy Was do zadawania pytań dotyczących profilaktyki piersi naszemu lekarzowi – doktor Monice Umińskiej z Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku.
Odpowiedzi na pytania pojawiać będą się dwa razy w miesiącu.
Należy pamiętać, że porady mają charakter edukacyjny i nie zastąpią wizyty u lekarza.

Ostatnio zadane pytania

Witam, czy podczas karmienia piersią wykonanie usg piersi w celu wykrycia guzków jest możliwe, jeśli tak, czy jest wiarygodne?

Wykonywanie badania USG piersi podczas karmienia piersią jest możliwe i bezpieczne, natomiast ze względu na pobudzenie hormonalne gruczołów mlecznych jest trudne do interpretacji dla radiologa – lepiej zrobić badanie po zakończeniu okresu laktacji.

Czy lekarz będzie obecny na warsztatach brafittingowych?

Planujemy obecność lekarza na wybranych warsztatach/ spotkaniach. Zapraszamy do sprawdzania naszego fanpaga na Facebooku oraz strony internetowej, gdzie na bieżąco informować będziemy o najbliższych spotkaniach oraz obecności lekarza na nich.

Zadaj pytanie

Zgadzam się na publikację wysłanej wiadomości na powyższej stronie.

Niniejszym wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Laura Lingerie Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Doki 1 dla celów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą przez Laura Lingerie Sp. z o.o., oraz dla potrzeb informacyjnych, działań marketingowych, statystyczny, reklamowych i badań strategicznych, oraz innych usprawiedliwionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Zakres przetwarzania może obejmować również przetwarzanie poprzez przekazanie moich danych osobowych osobom trzecim, w tym osobom, których siedziba znajduje się poza EOG, gdzie poziom ochrony danych osobowych, zagwarantowany przez prawo może być niższy niż w Polsce. Przyjmuję tym samym do wiadomości, że Laura Lingerie Sp. z o.o. będzie administratorem moich danych osobowych, a podanie danych przeze mnie jest dobrowolne. Ponadto przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do moich danych osobowych w siedzibie Laura Lingerie Sp. z o.o. i poprawiania ich w każdej sytuacji jeżeli będzie to konieczne.

Jednocześnie, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie od Laura Lingerie Sp. z o.o. wszelkich informacji handlowych, oraz innej korespondencji, związanej z prowadzoną działalnością gospodarczą przez Laura Lingerie Sp. z o.o.