Zostań Konsultantką Laura Lingerie

Zostan ambasadorką

Jesteś dynamiczna i optymistyczna? Lubisz kontakt z ludźmi? Pasjonuje Cię świat mody i bielizny? Chciałabyś sama decydować o godzinach pracy oraz planować swój czas? Dowiedz się jakie są korzyści z bycia naszą Konsultantką Laura Lingerie.

Wysokiej jakości bielizna

Bielizna to część garderoby, której potrzebuje każda kobieta bez względu na wiek, czy też styl życia. Sprawia, że możemy poczuć się komfortowo i wyjątkowo. Powinna nie tylko przyciągać wzrok, ale również cechować się wysoką jakością wykonania, wygodą w noszeniu. Taka właśnie jest nasza bielizna. Dołączając do zespołu Konsultantek Laura Lingerie będziesz dysponowała kuszącym produktem, którego szuka każda z nas.

Elastyczność i niezależność

To Ty decydujesz w jakich godzinach chciałabyś pracować. Bycie Konsultantką Laura Lingerie może być pracą na cały etat lub jedynie zajęciem dodatkowym. Wszystko zależy od Ciebie. Oferujemy pełna swobodę działania oraz niezależność umożliwiającą Ci połączenie życia zawodowego z prywatnym. Sama planujesz i organizujesz swój czas pracy, tak abyś mogła ją wykonywać z jak największą pasją, zaangażowaniem oraz satysfakcją.

Przejrzysty system wynagrodzenia

Proponujemy jasny i przejrzysty system wynagrodzenia uzależniony od osiąganych wyników, a tym samym zaangażowania, które planujesz włożyć w wykonywaną pracę.

Szkolenia

Oferujemy wszystkim konsultantkom bezpłatne szkolenia, dzięki którym zdobędą niezbędną wiedzę umożliwiającą rozpoczęcie pracy.

Dlaczego warto zacząć przygodę z bielizną Laura Lingerie?

  • szansa na rozwój kariery zawodowej dla stawiających pierwsze kroki, jak i osób z doświadczeniem zawodowym poszukujących dodatkowego zajęcia
  • niezależność, indywidualna organizacja godzin pracy
  • możliwość połączenia życia zawodowego z prywatnym
  • przejrzyste i jasne zasady współpracy
  • wyniki uzależnione od indywidualnego zaangażowania i motywacji

 

Dołącz do nas już dziś!

Przekonaj się, jak wiele korzyści może dać Ci współpraca z firmą Laura Lingerie. To wyśmienita okazja, aby zacząć budować swoją karierę zawodową przy okazji czerpiąc z tego wiele radości.